Skip to content
Logo Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
LOGOWANIE

16 grudnia 2025 r. w Akademii Pożarniczej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszy pracy zawodowej

grupa osób pozuje do zdjęcia

16 grudnia 2025 r. w Akademii Pożarniczej odbyło się uroczyste spotkanie z okazji jubileuszy pracy zawodowej. 30-lecie pracy obchodzili - Pani st. ogn. Katarzyna Markiewicz – specjalista w Dziale Finansowo-Księgowym oraz Pan dr inż. Paweł Sulik – wykładowca w Zakładzie Podstaw Budownictwa i Materiałów Budowlanych WIBiOL. 40-lecie pracy zawodowej świętował natomiast Pan prof. dr hab. Grzegorz Sobolewski – profesor w Instytucie Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Z tej okazji Rektor-Komendant Akademii Pożarniczej nadbryg. dr inż. Tomasz Klimczak, prof. uczelni, w towarzystwie Prorektor ds. Nauki prof. dr hab. inż. Wioletty Roguli-Kozłowskiej, Prorektora ds. Kształcenia i Studentów st. bryg. dr. hab. inż. Tomasza Zwęglińskiego, prof. uczelni, oraz Kanclerza st. bryg. Piotra Równickiego, wręczył Jubilatom dyplomy uznania oraz złożył serdeczne podziękowania za wieloletnie zaangażowanie i wysiłek włożony w rozwój Uczelni.

Praca i służba na rzecz edukacji, organizacji życia akademickiego oraz pielęgnowania tradycji Akademii Pożarniczej to postawa zasługująca na najwyższe wyrazy uznania i szacunku. Chlubą Akademii są pracownicy, którzy z pasją i odpowiedzialnością wspierają jej codzienne funkcjonowanie, dbając o wizerunek, historię oraz dobre imię Uczelni. Dzięki ich profesjonalizmowi, życzliwości i zaangażowaniu możliwe jest sprawne działanie wspólnoty akademickiej oraz podtrzymywanie wartości, które od lat stanowią fundament Akademii Pożarniczej.

W imieniu całej społeczności Akademii Pożarniczej składamy serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, sumienność i oddanie, a także za atmosferę serdeczności i wzajemnego szacunku, jaką Jubilaci wnoszą do naszej codziennej pracy. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych, satysfakcji z wykonywanych obowiązków, zdrowia, pomyślności oraz wielu kolejnych jubileuszy świętowanych w gronie współpracowników i przyjaciół Akademii Pożarniczej.

fot. Tomasz Zamiela, Akademia Pożarnicza

Inne wpisy z podobnych kategorii

Mobilność Erasmus+ funkcjonariusza Akademii Pożarniczej na Uniwersytecie Niccolò Cusano w Rzymie
Mobilność Erasmus+ funkcjonariusza Akademii Pożarniczej na Uniwersytecie Niccolò Cusano w Rzymie
W ramach programu Erasmus+ st. kpt. mgr inż. Mateusz Urbańczyk z Akademii Pożarniczej zrealizował mobilność dydaktyczną na Uniw...
Mobilność Erasmus+ funkcjonariusza Akademii Pożarniczej w University of Patras
Mobilność Erasmus+ funkcjonariusza Akademii Pożarniczej w University of Patras
W dniach 15–18 czerwca 2026 r. st. bryg. mgr inż. Karina Jarosławska-Kolman z Katedry Ratownictwa Medycznego APoż uczestniczyła...
Reprezentacja Akademii Pożarniczej na 42. Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym
Reprezentacja Akademii Pożarniczej na 42. Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym
Reprezentacja naszej uczelni wzięła udział w 42. Mistrzostwach Polski w Sporcie Pożarniczym. Drużyna Akademii wystartowała w ko...