Skip to content
Logo Szkoły Głównej Służby Pożarniczej
LOGOWANIE

W poniedziałek 1 czerwca w Akademii Pożarniczej odbyła się zbiórka, podczas którego wyróżniono podchorążych biorących udział w działaniach gaśniczych w Puszczy Solskiej

grupa osób pozuje do zdjęcia

W poniedziałek 1 czerwca w Akademii Pożarniczej odbyła się zbiórka, podczas którego wyróżniono podchorążych biorących udział w działaniach gaśniczych w Puszczy Solskiej.

Rektor‑Komendant Akademii Pożarniczej, nadbryg. dr hab. inż. Tomasz Klimczak, prof. uczelni, nadal wyższe stopnie w uznaniu za profesjonalizm i zaangażowanie podczas akcji gaśniczej.

Podchorążowie wykazali się odwagą, skutecznością oraz wzorową postawą w warunkach realnego zagrożenia. Ich działanie potwierdziło wysoki poziom wyszkolenia oraz gotowość do niesienia pomocy tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna.

Gratulujemy wyróżnionym i dziękujemy za służbę pełna zaangażowania oraz poświęcenia.

Inne wpisy z podobnych kategorii

Wizyta przedstawicieli Akademii Pożarniczej w Vilnius Gediminas Technical University w ramach programu Erasmus+
Wizyta przedstawicieli Akademii Pożarniczej w Vilnius Gediminas Technical University w ramach programu Erasmus+
W dniach 25–29 maja 2026 r. przedstawiciele Akademii Pożarniczej uczestniczyli w wymianie realizowanej w ramach programu Erasmu...
Wizyta studyjna Erasmus+ w Burgas State University
Wizyta studyjna Erasmus+ w Burgas State University
W dniach 25–29 maja 2026 r. studenci kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne Akademii Pożarniczej uczestniczyli w wizycie studyjnej ...